3 PIONEER DJ-STARTER PACK

Pioneer DJ DDJ-WeGO4-K Black to łatwy do przenoszenia kompaktowy kontroler midi z oprogramowaniem Algoriddm djay2 pozwalający na używanie muzyki z serwisów Spotfy ora iTunes.

 

DDJ-WeGO4 to najnowszy kontroler djski Pioneer umożlwiający używanie bibliotek Spotify oraz iTunes z pomocą załączonego oprogramowania Algoriddm djay2 zainstalowanych na urządzeniach iPhone/iPod touch lub iPad. DDJ-WeGO4 umożliwia oczywiście klasyczną pracę kontrolera z dowolnym oprogramowaniem djskim zainstalowanym zarówno na platformie PC oraz Mac.  

 

Tak jak poprzednicy w serii DDJ-WeGO4 zaprojektowany jest dla domowych djów niemniej jednak posiada szereg funkcjonalności znanych z profesjonalnych kontrolerów DDJ. Layout urządzenia jest przeprojektowany i kontroler oferuje dwa jak na swoje gabaryty duże koła jog z umieszczonymi dookoła przyciskami funkcyjnymi powalającymi na kontrolę takich parametrów jak Beat Sync, loopów oraz szeregu funkcjonalności związanych z efektorem oraz samplerem.

 

Nowa wersja DDJ-WeGO4 to także nowy design - kontroler posiada nisko profilową obudowę z płytą czołową wykonaną z aluminium. Kontroler posiada wbudowany wysokiej jakości interface audio z wyjściami RCA oraz wyjściem słuchawkowym oraz wejściem mikrofonowym.

 

GLÓWNE CECHY KONTROLERA PIONEER DDJ-WEGO4-K:

 

prosty w podłączeniu,

opcja PC Master Out pozwalająca użyć głośników komputera dla wyjścia audio,

wbudowana karta dźwiękowa,

zawiera oprogramowanie rekordbox dj (dla Windows PC i Mac),

kompatybilny z opcjonalną aplikacją WeDJ (sprzedawana oddzielnie),

wymiary: 380 x 59 x 240 mm,

waga 1.8 kg.