Prezent na święta dla DJ-a - co kupić?

Prezent na święta dla DJ-a - co kupić?

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie – należy powoli zacząć myśleć o kupnie prezentu dla znajomych lub rodziny. Wybór podarunku dla DJ-a jest zadaniem trudnym, dlatego w dzisiejszym artykule przedstawimy propozycje na ciekawe prezenty dla prezenterów muzyki.
 

W jakiej cenie prezent dla DJ-a?

To, ile przeznaczymy na prezent na święta dla DJ-a zależy od dwóch czynników. Po pierwsze musimy wziąć pod uwagę to, czy nasz znajomy dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyką, czy jest już może zawodowym DJ-em, który potrzebuje profesjonalnego sprzętu. Drugim ważnym elementem jest to ile jesteśmy w stanie przeznaczyć na podarunek. Należy się liczyć z tym, że niezależnie od tego dla kogo skierowany jest ten sprzęt, to prawdopodobnie będziemy musieli wydać całkiem sporą kwotę. W poniższym artykule postaramy się podać sugestie w konkretnych przedziałach cenowych.
Dla amatora powinniśmy przeznaczyć maksymalnie do 3 tysięcy złotych. W przypadku prezentu dla profesjonalisty kwoty są o wiele wyższe. 

Prezent dla DJ-a do 250 zł

Przedział ten skierowany jest raczej dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką. Do 250 zł ciężko jest znaleźć jakikolwiek sprzęt, dlatego więc naszą propozycją jest podstawa pod laptopa (stand). 
Nasza propozycja:
DG 400 BB statyw pod laptop Hercules  – cena: 219 PLN;
Taki Stand stanowi świetny prezent dla początkującego DJ-a. W cenie 219 zł zagwarantujemy mu stabilną i bezpieczna dla komputera podstawę znanej firmy HERCULES .

Prezent dla DJ-a do 600 zł

W cenie do 600 zł możemy zakupić już sprzęt zarówno dla amatora jak i dla profesjonalisty. Co prawda wybór nie jest jeszcze zbyt duży, jednakże można w tej cenie kupić coś, co zadowoli każdego DJ-a . 
Nasza propozycja:
Słuchawki Pioneer HDJ 700  – cena: 509 PLN;
Monitory aktywne Pioneer DM-40  – cena: 599 PLN;
Kontroler USB/MIDI Reloop NEON  – cena: 445 PLN;
Jak widać w przedziale cenowym do 600 zł do wyboru mamy bardzo ciekawy sprzęt, który przyda się osobie początkującej oraz profesjonaliście. 

Prezent dla DJ-a do 3000 zł

W tym akapicie dochodzimy do momentu, w którym przedstawiany sprzęt jest z reguły stworzony dla profesjonalistów, jednakże amatorzy znajdą tutaj również coś dla siebie.
Nasza propozycja dla osoby początkującej:
PIONEER DDJ-SR2 – cena: 2949 PLN;
Nasza propozycja dla profesjonalisty:
PIONEER PLX-1000 Gramofon – cena: 2999 PLN;
Do kwoty 3000 złotych można kupić bardzo dobry sprzęt. W tej cenie dla amatora proponujemy 2-kanałowy kontroler, dzięki któremu zapozna się z obsługą tego sprzętu w przyjazny sposób. Dla profesjonalisty wybraliśmy gramofon, który niestety często jest zastępowany przez nowoczesny odtwarzacz CD. My postawiliśmy jednak na klasykę, która ma w sobie również elementy nowoczesnej technologii. To świetna propozycja dla osób, które wiedzą co robią i mają pojęcie jak używać takiego sprzętu.

Prezent dla DJ-a bez ograniczeń cenowych

Ostatni akapit naszego zestawienia skierowany jest głównie dla osób, które wiążą swoją przyszłość ze sceną. Produkty z tej półki cenowej charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz tym, że przed DJ-em nie stawiają żadnych ograniczeń. Ciężko jest również wybrać sprzęt idealny, jeżeli portfel nie jest dla nas ograniczeniem. 
Nasza propozycja:
PIONEER DJM-900NXS2 Mikser – cena: 9199 PLN;
Tutaj stawiamy na profesjonalizm, technologię oraz markę. Model DJM-900 NSX2 od Pioneera to mikser bezkompromisowy. Najbardziej znany producent sprzętu DJ-skiego stworzył produkt idealny. 

Podsumowanie

Wybór idealnego prezentu dla DJ-a na święta nie jest prosty. To, co kupimy dla znajomego DJ-a zależy przede wszystkim od tego, czy jest on amatorem czy profesjonalistą. W każdym przedziale cenowym pod uwagę wzięliśmy właśnie ten fakt.