Kontakt z nami: 12 266 56 94 E-mail: sklep@studiopro.eu Skype: studiopro_krakow GG: 1036456
  • Mackie PRODX4 - 4 kanałowy mikser bezprzewodowy
  • Mackie PRODX4 - 4 kanałowy mikser bezprzewodowy
  • Mackie PRODX4 - 4 kanałowy mikser bezprzewodowy
  • Mackie PRODX4 - 4 kanałowy mikser bezprzewodowy
  • Mackie PRODX4 - 4 kanałowy mikser bezprzewodowy
  • Mackie PRODX4 - 4 kanałowy mikser bezprzewodowy

Mackie PRODX4 - 4 kanałowy mikser bezprzewodowy

Dostępność: Dostępny na zamówienie

Producent: MACKIE

Kod towaru: MAC140

Zapytaj o cenę
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

MACKIE prezentuje nową serię kompaktowych mikserów cyfrowych PRODX.
W skład serii wchodzą dwa modele PRODX4 i PRODX8. 
Miksery PRODX to połączenie zalet cyfrowego miksowania dźwięku z intuicyjnym i przyjaznym interfejsem użytkownika.

Miksery kontrolowane są za pomocą wygodnego pokrętła oraz przycisków umożliwiających wybór odpowiednich kanałów wejściowych i wyjściowych oraz efektów, kontrolery umieszczono na panelu przednim. Ale na tym nie koniec! Do bardziej zaawansowanych opcji i ustawień miksera, takich jak EQ, kompresora czy przywoływania odpowiednich presetów służy mobilna aplikacja Mackie Control App.


Sterowanie wszystkimi kanałami (wejściami i wyjściami) z poziomu aplikacji odbywa się bezprzewodowo. Darmowa aplikacja zainstalowana tabletach lub smarphonach z systemami Android oraz iOS połączona z mikserami poprzez Bluetooth pozwala na pełne ustawienia naszego mixu oraz streaming muzyki bezpośrednio z naszej biblioteki mediów zapisanej w urządzeniu sterującym. 

  

  

Różnice pomiędzy dwoma modelami mikserów wynikają jedynie z rozmiarów oraz ilości fizycznych kanałów wejściowych i wyjściowych.
I tak PRODX4 – wyposażono w 2, a PRODX8 - 6 wejść mikrofonowo liniowych Wide-Z XLR/TRS pozwalających na podłączenie mikrofonów, gitary, instrumentów klawiszowych i innych bez potrzeby dopasowania poziomu Gain. Do dyspozycji mamy również 1 wyjście AUX (PRODX4), 2 wyjścia AUX (PRODX8) dla spersonalizowanego monitoringu. Ostatni kanał w obydwóch mikserach jest przełączany pomiędzy wejściem liniowym 1/8” (do podłączenia zewnętrznego odtwarzacza), a bezprzewodowym streamingiem muzyki przez Bluetooth, wyjście słuchawkowe do precyzyjnego. oraz wyjście główne L/R  TRS. Miksery posiadają również złącze mini USB do aktualizacji firmwaru. Obudowa została zaprojektowana tak by można było oprzeć na niej sterownik w wygodnej pozycji ułatwiającej kontrolę nad mikserem.
Miksery PRODX są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy w swojej pracy nie potrzebują bardzo zaawansowanych i kosztownych mikserów cyfrowych. Z pewnością znajdą zastosowanie w restauracjach, kafejkach czy szkolnych klasach, lub na biurkach w domowym studio gdzie prostota obsługi i niewielkie rozmiary urządzeń odgrywają wielką rolę.  

    

Kod towaru
MAC140
Symbol
Kod EAN
Podatek VAT
23%
Wysyłkę zamówień realizujemy za pośrednictwem kuriera InPost.
Przesyłka kurierska InPost do 30kg:
  • przedpłata na konto 16,00 zł
  • za pobraniem 19,00 zł